• Tereza Beranová

Sbohem 2019, vítej 2020


Wow! Tak je to tu. Celé týdny až měsíce zmatku, shonu a stresu kvůli svátkům a během pár dní je všechno pryč. Stálo to za to? NO JASNĚ! 😊 Proč? Tyhle svátky jsem si opravdu užila a jsem za ně moc vděčná.


Vůbec celý rok 2019 byl skvělý. Ano, sem tam byli nepříjemnosti, ale to k tomu patří. Nic není vždy dokonalé. Každopádně na minulý rok budu vzpomínat s láskou a i na každého, kdo mi přišel do cesty. Děkuji!


Zpátky ale k tomu o čem tady chci mluvit a to sice rok 2020.


Proč je tenhle rok pro mě tak důležitý? Je to rok změn! Už 11.1. začínají mé kurzy líčení. Tolik let jsem o nich snila, ale bála jsem se do toho jít. Proč jsem se tedy rozhodla do toho jít teď? Hlavním impulsem jste byly Vy. Vy, co jste se mě stále častěji ptaly zda dělám nebo budu dělat kurzy líčení. To Vy jste mě donutily se nad tím vším pořádně zamyslet a já Vám za to děkuji. Děkuji, že jste mě donutily udělat ten krok do neznáma, protože bych ho nejspíš nikdy ze strachu neudělala. Stále se bojím, ale zároveň se i moc na to celé těším.


Učit líčit mě vždycky bavilo už v době, kdy jsem pracovala pro MAC Cosmetics. Když mě klientka požádala o radu s líčením, tak jsem byla nadšená.


Co dál se bude dít? No přece třicítka!


Wow! Třicet. Když mi bylo náct, tak jsem třicátníky považovala za starce. Vždyť ty už ani nemůžou přeci mít sex, ne? 🤷‍♀️ A každou ženu, která po třicítce tvrdila, že "věk je jen číslo" jsem podezřívala, že se tím jen uklidňuje. No spletla jsem se. Vážně je to jen číslo. Necítím se na to mít 30. Když odvádím Veru do školky, tak si ani nepřijdu jako matka. Spíš jako někdo, kdo tam jen odvedl dítě. Na všech ostatních vidíte hned, že je to rodič. Prostě to z nich vyzařuje a i z těch, kterým je třicet.


Možná bych se měla chovat a oblékat podle svého věku, ale sakra jak mám vědět, když jsem ještě tak stará nebyla??? 😂 Co ale vnímám jinak jsou zkušenosti. Jako kdyby dvacetileté období bylo zkušební, kde děláte samé chyby, zkoušíte nové věci a pak po třicítce už vlastně téměř víte a teprve si ten život začínáte užívat. Jsem jediná, kdo to tak vnímá? Teprve teď vnímám, co vlastně se mi líbí, co chci dělat a i se cítím vyrovnanější než když jsem slavila dvacet. Jo to jsem si přišla sakra dospělá, ale uměla a věděla jsem pěkný hnědý 💩 Začínám si sebe víc vážit, nebojím se ozvat, když se mi něco nelíbí... Chce to ještě na sobě makat, to ne, že ne, ale upřímně se cítím líp teď jako skorotřicátnice (píšu skoro, protože ta třicítka přijde už 5.2.) než jako dvacetiletý ucho.


A jaké jsou vůbec moje plány na rok 2020? Neříkám předsevzetí, protože to je něco, co chci dělat pořád a ne jen proto, že je to jiný rok.


Chci si nastavit pravidelný režim pro svou osobu. Chci méně prokrastinovat a to zvlášť, když mám uklízet. To pak se to nahromadí a já si pak za to nadávám. Jo, nejsem dokonalá.


A co práce? Určitě se chci dál věnovat YT. To mě baví, ale nejspíš tam provedu nějaké změny či si založím druhý kanál, abych nemusela kvůli videím jiného kontentu měnit svou přezdívku.

Kurzy líčení? To je tutovka! Jen si musím udělat řidičák, abych je mohla dělat i v jiných městech. Do té doby budete muset jezdit za mnou Vy.


Co chci ale rozvíjet stopro je fotografování. Tluču se do hlavy, že jsem promarnila vánoční výzdoby po městech, protože co nejvíc na fotkách miluji je bokeh! Už teď pomalu naťukávám manžela, že by mi mohl k narozeninám (je to třicet, takže to chce něco velkého logicky😁😂) pořídit nový foťák. Chci fotit hlavně ženy, protože ženská krása je něco nádherného a já bych ji ráda zvěčňovala. Taky chci posunout svá videa kvalitou zase o level výš, takže je jasné, že ten foťák potřebuji. Lásko jestli tohle čteš, tak prosím ten Sony a7 II nebo III.

Neboj, budu dělat překvapenou 🤣🤣


Každopádně se čísla třicet už téměř nebojím. Jasně, někdy si řeknu "už jsem stará", ale jak se říká, je nám tolik na kolik se cítíme, takže mě je... Nevím. Někdy 25 a někdy 90, když dlouho ponocuji a druhý den nejsem schopná vstát 🤣


Takže všem krásný nový rok, hlavně to zdraví! Všechno ostatní se dá vždycky nějak sehnat 😉

Ať Vám plány na tento rok vyjdou a když ne, tak hlavně klid. Poučte se z chyb ať do toho můžete jít znovu více připraveni.

xoxo Terry

414 zobrazení

By Hubay 2019

  • Youtube
0