• Tereza Beranová

KROK DO NEZNÁMA

Aktualizace: 26. lis 2019

Snažím se najít ta správná slova, kterými bych tenhle první článek začala, ale nějak nenacházím slova. Bude to asi tím rozpoložením. Mísí se ve mně tolik pocitů. Nadšení se střídá s obavami, ale to je asi normální, když se pouštíte do svého snu :)

Kurzy líčení jsem chtěla už tolikrát zahájit, ale stále jsem necítila, že je ten správný čas se do toho pustit. Jenže kdy je ten správný čas?


Správný čas není. Vždycky Vám bude nějaký hlásek říkat "Teď ještě ne, protože..." a když ho pokaždé poslechnete, tak se nikdy nepohnete z místa. Ano, někdy jsou ty důvody důležité, ale ve většině případech jde jen o výmluvy a strach z neznáma a zklamání.


Já ten krok teď udělala a jsem za to ráda. Jsem za to na sebe dokonce pyšná, protože jsem člověk, co sice touží se posouvat dál, ale raději si vybere cestu klidu a míru byť bez cíle, protože se neustále bojí "co kdyby to nevyšlo". Směšný je, že právě díky tomu ústupku jsem ze sebe zklamaná ještě víc. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny a upřímně těším se, co mi nová výzva přinese :) 


Patří Vám všem veliký dík! Díky za to, že mě podporujete, že mi píšete krásné zprávy, že tu se mnou jste.


Vaše Terry

35 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Sbohem 2019, vítej 2020

Wow! Tak je to tu. Celé týdny až měsíce zmatku, shonu a stresu kvůli svátkům a během pár dní je všechno pryč. Stálo to za to? NO JASNĚ! 😊 Proč? Tyhle svátky jsem si opravdu užila a jsem za ně moc vdě

By Hubay 2019

  • Youtube
0